top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תשי דוד

"איך מרוויחים 300,000 ₪ על דירה חדשה באילת, תוך 3 שנים?"

עודכן: 8 בנוב׳ 2021

כתב: שי דוד

נחי אינדיק יועץ נדל"ן בכיר באילת שמכר מאות דירות חדשות ומתמחה במכירת נדל"ן באילת עיר הנופש של ישראל, מספר כיצד ניתן להרוויח 300,000 שח תוך 3 שנים על דירה באילת, ומדוע אילת היא ה"חממה" המומלצת ביותר למשקיעי נדל"ן בתקופה הזאת ובכלל.

בתמונה: נחי אינדיק - יועץ נדל"ן בכיר עם ניסיון במכירת מאות דירות באילת


זו עובדה. 72% מהמשפחות בישראל בקושי סוגרות את החודש.

מי שיש לו קצת כסף בבנק בטח שם לב שהריבית בבנק לא מתגמלת ויותר ויותר ישראלים מחפשים אפיקי השקעה בטוחים ומתגמלים יותר. עד היום בסכום של 225,000 ש"ח כמעט ולא היה ניתן לבצע השקעה מניבה בשום אפיק נדל"ן, בטח לא בתשואה גבוה.


מכל המקומות בארץ, דווקא השקעות נדל"ן באילת?

כן. אתה לא תאמין איך השקעה קטנה בדירת 2 חדרים באילת, יכולה לייצר משכורת שלישית וביטחון כלכלי בשביל כל אחד, וכל זה בהשקעה של 225,000 ש"ח בלבד!


אבל למה לא להשקיע את הכסף בבנק בקרנות פנסיה או קופות גמל?

הצחקת אותי כאשר אתה שם כסף בקופת גמל הוא עושה בממוצע 1% תשואה שנתית אתה מבין שזה בדיחה הבנק מוכר את הכסף שלך בריבית אסטרונומית (5% עד 22% בחריגה) ולך משלם 1% בלבד! זה פשוט לא הגיוני!

לכן אני ממליץ לכל מי שיש כסף בבנק להשקיע אותו בחוכמה בנדל"ן וליהנות מתשואה של גבוהה הרבה יותר.


אז דירה באילת היא הפתרון שלך ליצירת ביטחון כלכלי?

בדיוק! כמעט לכל אחד יש היום 225,000 ש"ח ויותר ששוכבים בקופת חיסכון או בקרן השתלמות וצוברים אבק... אם הם רק היו יודעים שאפשר לקנות בכסף הזה דירה שתכניס להם כל חודש עוד כ- 3,500 ש"ח ותשואה שנתית מדהימה הם היו היום במקום אחר לגמרי.


הרעיון נשמע נחמד... אבל נראה לי שזה מסובך לביצוע

תתפלא כמה שהוא קל ובר ביצוע עוד היום. כל אחד יכול לייצר לעצמו הכנסה נאה וביטחון כלכלי לעתיד בזכות ההשקעה הזאת.


הדמיה מדירה בפרויקט השדרה אילת פרויקט שעל פי נחי ייצר רווח של 300 אלף ש"ח תוך שלוש שנים


עכשיו סיקרנת אותי, איך עושים את זה?

מה אם הייתי אומר לך, שבעזרת הון עצמי של 225,000 שח בלבד! אתה יכול לרכוש דירת בוטיק חדשה להשקעה באילת, דירה על הנייר שהשווי שלה היום הוא 899,000 ש"ח, אבל בעוד 3 שנים מהיום כאשר הדירה תהיה מוכנה לאכלוס, השווי שלה יקפוץ (על פי הערכה שלי ושל מיטב המומחים בישראל) ל- 1.2 מיליון שח. זה רווח של 300,000 ש"ח! וכל זאת על השקעה של 899,000 ש"ח בלבד! לדירת שני חדרים פלוס מרפסת.


איך זה הגיוני?

תרא, הנדל"ן באילת מתפתח בקצב מסחרר לאחרונה נפתח צמוד לאילת שדה תעופה בין לאומי, ישנם תוכניות בניה ופיתוח מאוד משמעותיות שאנחנו חשופים אליהן, קזינו שעליו מדברים המון זמן ואנחנו באמת מאמינים שיפתח בשנים הקרובות סוף סוף.


כל דירה חדשה שמתפנה בעיר נחטפת על ידי תושבי העיר, משקיעים מחוץ לעיר או צרפתים, בנוסף בוא לא נשכח את הפוטנציאל המטורף של שכירות לתקופות קצרות ב- Airbnb


זו הסיבה שכל מי שהשקיע בדירה באילת בעבר, עשה תשואה מדהימה ועלייה מטורפת בערך הנכס בכל שנה.


וזה בדיוק מה שצפוי לקרות לכל מי שישקיע היום בדירה שנמצאת באחד מהפרויקטים הכי אטרקטיביים שאנחנו משווקים באילת .


זאת הדרך הכי מהירה שאני מכיר לרווח בטוח, גדול ומהיר, ובסיס חזק לביטחון כלכלי.הדמיה של פרוייקט הבניין "השדרה אילת" | שכונה מתחדשת בפריים לוקיישן | תשואה גבוהה למשקיעים


תוכל להרחיב קצת על הפרויקט המדובר?

השדרה אילת, זהו פרויקט בוטיק עם דירות 2,3,4 חדרים פלוס מרפסות עם נוף פנורמי לים, הפרויקט ממוקם בפריים לוקיישן, 2 דקות נסיעה מהים. צמוד לפרויקט תפתח שדרת חנויות ושדרת מסעדות עם מסעדת כוכב מישלן, הפרויקט קרוב למרכז הקניות ביג, צמוד לאוניברסיטה, ממוקם בקרבת משרדי ממשלה חשובים והכי חשוב בעל נוף פנורמי לים. בקיצור בונבוניירה של פרויקט.אתה מדבר על הזדמנות להשקעה, תסביר לי בבקשה למה דווקא כאן?

אז זהו החלק המעניין הוא שכל האזור הזה "שכונת האלמוגים" נמצא כרגע בפיתוח מתקדם (נחי פותח בפני תוכניות בניה ופיתוח של האזור) הכל יראה כאן אחרת בעוד 3 שנים, ולכן כאשר תהליך הפיתוח יסתיים תופיע כאן שכונה חדשה איכותית עם קפיצת מחירים משמעותית הן בערך האדמה והן בערך הנדל"ן בשכונה.


זה קרה בכל כך הרבה מקומות בארץ ובעולם ועכשיו זה קורה כאן באילת.

ועכשיו ההזדמנות הזאת קיימת ואתה יכול לקחת חלק בקפיצת המחירים הזאת!

מהניסיון שלי, הדירות האלה יחטפו כמו לחמניות חמות.אז בקיצר, אתה מציע להשקיע בדירה באילת

נכון. במקום לתת לכסף שיש לנו בפקם בבנק או בקופת גמל להישחק בתשואה של פחות מ- 1% בשנה, במקרה הטוב, או אפילו לקנות דירה שהיא מעבר ליכולת שלנו ולהשתעבד עליה עד שארית חייך, כל מה שצריך לעשות זה למנף את הכסף שחסכת, להשקיע אותו בדירה באילת ולייצר ממנו תשואה גבוהה, ולעשות זאת שוב עד שבאמת יהיה לך מספיק הון עצמי על מנת לקנות דירה במרכז הארץ.


אני אתן לך דוגמא מפרויקט קודם ששיווקנו באילת, דירת 2 חדרים 35 מ' + מרפסת 8 מ' נמכרה בתחילת הפרויקט ב 620,000 ש"ח וקיום נמכרת ב- 960,000 ש"ח ומושכרת ב- 3,500 ש"ח.


כשאתה מציג את זה ככה זה נשמע פשוט ביותר.

“זה באמת פשוט, כל מה שצריך הוא הון עצמי של 225,000 שקל ואתה בפנים"

אנחנו נלווה אותך בכל התהליך מרגע לקיחת ההלוואה ועד רגע קבלת המפתח.


ומה אם אני לא מבין כלום בהשקעות נדל”ן?

זה כל היופי בסיפור. כל מי שיירשם כאן יקבל מאיתנו פגישה אישית בחינם בה נסביר לו את כל מה שצריך לדעת על השקעות נדל"ן באילת ואיך יוצרים מהן ביטחון כלכלי.


איך אני מגיע לפגישה אתכם?

זה קל ובחינם לגמרי. תירשם בדף הזה, ואנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות. נעשה שיחת היכרות ולאחר מכן נזמן אותך לפגישה אצלנו במשרד, יש כל כך הרבה תוכן שימושי ויישומי בפגישה שלנו, כך שגם אם תיקח רק טיפ קטן, אתה תדע איך לייצר תשואה יפה על הכסף שלך מהשקעות נכונות בנדל"ן.


מה שונה בהשקעה הזאת מהשקעות אחרות?"

"בקצרה? בהשקעה הזאת אנחנו מלווים יד ביד את המשקיעים בכל השלבים. אנחנו מלווים אותם בכל השלבים גם במציאת שוכר ובמידת הצורך, גם למציאת רוכש. אנו מבטיחים שמרגע קבלת הדירה המשקיעים יקבלו ליווי למציאת שוכרים, רוכשים וטיפול מלא בנכס.


מי עומד מאחורי הפרויקט הזה?

שאלה מצוינת, הדבר הראשון שצריך לבדוק כאשר רוכשים דירה מקבלן היא לברר מיהו היזם העומד מאחורי הפרויקט. במקרה הזה אתה יכול להיות בטוח כי מאחורי השדרה אילת עומדת חברה עם גב כלכלי חזק, ניסיון של מעל 25 שנה לפחות, ומאות פרויקטים מוצלחים.


היזם, חברת לוזון את לביא בע"מ מורכבת משתי חברות בניה ענקיות "פרץ לוזון" ו"כהן לביא" שתיהן עם ניסיון וותק של 25 שנים לפחות.


לסיכום:

  1. דירת 2 חדרים להשקעה תעלה לכם 899,000 ש"ח בלבד!

  2. הדירה תמסר לכם בעוד 3 שנים

  3. פוטנציאל הרווח על הדירת 2 חדרים יעמוד לאחר 3 שנים על 300,000 ש"ח

  4. שכירות של הדירה על בסיס חודשי יעמוד על כ- 3,500 ש"ח

  5. שכירות על בסיס יומי יעמוד בממוצא חודשי של 10,000 ש"ח בחודש

  6. קיימות כרגע עוד מספר מצומצם של דירות במחרי פרי סייל


תשמע...אני חייב להודות שזה שווה בדיקה. מילה לסיום?

“כן. בזכות השקעות נכונות בנדל"ן באילת מאות אנשים שאני ליוותי הצליחו לבנות בסיס כלכלי איתן. אני יכול לומר לך שההשקעות האלה באילת הוציאו מאות אנשים לחופש כלכלי, והן יכולות למנף עוד מאות משפחות נוספות בישראל. כרגע מי שממש את את הרווחים על פרויקטים כאלה הם בעיקר משקיעים סידרתיים שקונים ומוכרים נכסים ומרווחים עשרות אחוזים על כל נכס לאחר המכירה.


תודה נחי.

תודה לך שי.

5,258 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page